Press.lv - Viens no populārākajiem Latvijas ziņu portāliem krievu valodā.

PRESS.lv- ziņu portāls Latvijā, kurš dibināts 2016. gadā.

Mūsu auditorijai mēs operatīvi sniedzam patiesus un interesantus faktus par notikumiem Latvijā un pasaulē, kā arī portāls sniedz iespēju saviem lasītājiem ielūkoties tādos populāros iknedēļas laikrakstos kā: «Латвийские ВЕСТИ», «7 суперСЕКРЕТОВ», «СУББОТА».

home img

Statistika un EFEKTIVITĀTE(2016 gadā)

Reklāma «ģenerālis»

Šis reklāmas formāts lepojas ar lielāko mērogu, to visvieglāk pamanīt mūsu portālā. Mēs garantējam, ka burtiski katrs portāla apmeklētājs un jūsu potenciālais klients ņems vērā informāciju par jūsu reklamēto produktu.

Aplūkojiet banera «ģenerālis» piemēru un jūs pārliecināsieties, ka šis reklāmas formāts ir neatņemama portāla daļa. Mūsu reklāmas menedžeri un dizaineri parūpēsies par jūsu produkta neuzbāzīgu pasniegšanu, tā, lai pasniegšanas veids organiski iekļaujas saita kopējā veidolā.

feature img
feature img

Reklāma «giga»

Šim reklāmas veidam ir divi izmēri. Atšķirībā no citu portālu reklāmas platformām, mūsu portāls piekopj politiku, saskaņā ar kuru reklāmas baneris uz galvenās lapas un ziņas lapas izskatīsies vienādi. Jūsu baneris tiks parādīts portāla apmeklētajiem un potenciālajiem klientiem abos gadījumos.

«Giga» reklāmas baneri būs pirmais, ko ieraudzīs lietotāji, atverot galveno lapu, atverot ziņu sociālajos tīklos vai aplūkojot jebkuru no mūsu rubrikām.

Reklāma «bākuguns»

Šis reklāmas formāts ir viens no pašiem pievilcīgākajiem no izvietojuma viedokļa. Pēc jūsu pasūtījuma baneris tiks izvietots pirmajā lapā pa labi no galvenajām ziņām, kā arī pārējās lapās pa labi no attiecīgās ziņas.

feature img
feature img

Reklāma «hidra»

Šis reklāmas formāts ir unikāls ar to, ka jūsu baneri tiks izvietoti visos portāla formātos (galvenajā lapā, ziņas lapā, mobilajā versijā). «Hidra» tiks izvietota starp galvenajām ziņām pirmajā lapā, uzreiz pēc katra materiāla ziņas lapā un uzreiz pēc ziņas teksta saita mobilajā versijā.

Rezultātā jūs saņemsiet trīs dažādus banerus, kurus nav iespējams nepamanīt, viena banera cenā!

Reklāmas «standarta» variants

Banera formāts, kurš ideāli der kompānijām, kuras vēlas izvietot efektīvu reklāmu bez lieliem ieguldījumiem. «Standarta» reklāma tiks izvietota gan galvenajā lapā, gan ziņas lapā.

feature img

Reklāmas «mobilais» variants

Statistika liecina par to, ka 30% mūsu lasītāju ienāk portālā no mobilā tālruņa. Pirmais, ko viņi redzēs, būs «mobilais» baneris!

PR - raksts

Galvenais mērķis, kuru mēs vēlamies sasniegt, rakstot PR-rakstu, ir panākt to, lai mūsu pastāvīgais lasītājs kļūtu par jūsu pastāvīgo klientu. Mēs esam pārliecināti, ka vienmēr ir iespējams izveidot oriģinālu, interesantu un informatīvu rakstu, kurā profesionāli tiktu izmantotas slēptās reklāmas iespējas.

Pēc profesionālas teksta apstrādes (formāts, stils, žanrs un leksiskie paņēmieni) mūsu speciālisti no sagatavota materiāla izveidos reklāmas mākslas darbu.

Jūsu PR-raksts tiks izvietots gan galvenajā lapā, gan ziņas lapā.

Mūsu PR-raksti veido pieprasījumu tirgū un ietekmē patērētāju izvēli!

feature img

Cenas 2017. gads

Pozicija Nedēļa (Eur) Mēnesis (Eur) Izmēri
PR - RAKSTS 250 700 -
GENERĀLIS pēc pieprasījuma
GIGA L 250 700 1080 x 150
GIGA XL 300 800 1080 x 220
BĀKUGUNS 150 400 250 x 450
HIDRA 400 900 770 x 150
STANDARTA 80 250 250 x 250
MOBILAIS 250 700 250 x 250

Tehniskā specifikācija:

  • Animēts banneris - GIF vai HTML5 banneris < 350kb
  • Statisks banneris - JPG vai PNG banneris < 200kb

Tabulā ir norādīti standarta baneru formāti un izmēri. Pēc Jūsu pieprasījuma, mums ir iespēja izstrādā individuālo piedāvājumu.

Cenas norādītas bez PVN

Akcija! Jaunā gada sākumā portāla press.lv reklāmas nodaļa steidz iepriecināt ar ekskluzīvu bonusu — reklāmrakstu — tos partnerus, kuri būs pasūtījuši baneru reklāmu par summu virs 500 eiro!


Partneri un klienti

Mūsdienīgais dizains ļauj integrēt dažāda formāta un sarežģītības reklāmu. Sadarbojoties ar reklāmas uzņēmumu SIA "MEDIASERVICE" , kura jau vairāk kā 20 gadus sniedz dažādus mārketinga risinājumus, mēs izstrādāsim Jums maksimāli efektīvāko reklāmas piedāvājumu.

Sazināties ar Mums

Mediaservice SIA

(+371) 67 068 102

info@mds.lv